يكشنبه 18 بهمن 1394   11:44:00
ساختار اداره کل
خدمات الکترونیکی
آمار و اطلاع رسانی
اداره کل استان
اين سامانه تا چه حد نيازهاي شما را برآورده مي سازد؟
   
کم
ضعيف
متوسط
خوب
عالي


آب و هوا

 

« استانداردها، زبان مشترک جهان»

شعار جهانی استاندارد - 2015
خبر بالا
1394/09/29اطلاعیه مزایده
اداره کل استاندارد استان آذربایجان غربی در نظر دارد از طریق مزایده تعداد 252 قلم انواع لوازم خانگی اسقاطی طرح کنترل بازار، نظارت و توسعه استانداردسازی را به صورت یکجا به فروش برساند.


اطلاعیه
شهروندان محترم: با توجه به آغاز فصل سرما و احتمال بروز هر گونه مشکل اعم از گاز گرفتگی، در صورت استفاده از بخاری، پکیج و سایر تجهیزات گرمایشی که به هوا نیاز دارند، به منظور تامین هوای مورد نیاز احتراق، از درز بندی تمام منافذ آن جدا خودداری فرمائید. باید توجه شود،عدم استفاده از دودکش یا استفاده از دود کش نامناسب، خطرات جانی به همراه دارد. بنابراین، نصب دود کش استاندارد برای بخاری های گازی دود کش دار، الزامی می باشد. نصب بخاری باید توسط نصابان و سرویس کاران مجاز انجام گیرد. کنترل دوره ای به منظور اطمینان از مناسب بودن شرایط دود کش الزامی است.حداقل باید سالی یک بار در آغاز فصل سرما، کل مسیر دود کش کنترل شده و از باز بودن مسیر خروج دود تا انتهای دود کش اطمینان حاصل شود.


اطلاعیه
لیست واحدهای نمونه کیفی استانی در سال 94


اطلاعیه
بدینوسیله به اطلاع میرساند که این اداره کل در نظر دارد جهت افزایش دانش و آگاهی مدیران کنترل کیفی شرکتهای فروشنده آسانسور، دوره استاندارد آسانسورهای برقی به شماره 1-6303 را در نیمه دوم مهرماه 94 برگزار نماید. لذا از متقاضیان دعوت میشود جهت ثبت نام در ساعات اداری به کارشناس مربوطه در محل اداره کل استاندارد آذربایجان غربی مراجعه نمایید. روابط عمومی اداره کل استاندارد اذربایجان غربی


اطلاعیه
اداره کل استاندارد آذربایجان غربی در نظر دارد از توانمندی و تخصص بخش خصوصی در زمینه تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه تعیین ماهیت کالاهای صادراتی و وارداتی در گمرک پیرانشهر استفاده نماید. از کلیه علاقه مندان و متخصصان امر درخواست میگردد جهت اخذ اطلاعات بیشتر و نحوه تقاضای همکاری به اداره کل استاندارد استان مراجعه نمایند.


اخبار
به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر؛
به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر؛
به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر؛
دیدار مدیر کل استاندارد استان آذربایجان غربی از سازمان منطقه آزاد ماکو و اداره کل گمرک بازرگان
پیام تبریک مدیر کل استاندارد استان آذربایجان غربی به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر
استاندارد مقابله با رشوه خواری به مرحله رای گیری رسید
امام جمعه ارومیه : دهه فجر یادآور مجاهدت مردم انقلابی ایران در مبارزه با رژیم ستمشاهی
شروع نوبت دوم آزمون دوره های مجازی
برگزاری اولین جلسه کارگروه استانداردسازی و ارتقای کیفیت کالا و خدمات در استان
رییس سازمان ملی استاندارد ایران بر تسریع و تسهیل در صدور مجوزهای وارداتی و صادراتی تاکید کرد
 
 
گزارش تصویری

رويدادها